Loading

Üretim Teknolojisi ve Tesisler


Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Eryap Grup’un Gaziantep tesislerinde en son teknoloji ile donatılmış ekstrüzyon makine parkurlarında üretilmektedir.

Alanında uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile ham madde girişinden sevkiyat anına kadar eksiksiz denetimlerle üretilen Winer Kapı ve Pencere Sistemleri, yüksek kalitede orijinal hammadde ve kaliteli yardımcı malzemelerle hizmete sunulur. Doğanın renkleriyle uyum içerisinde olan SKZ onaylı lamine kaplama folyoları ile Altın Meşe, Maun, Ceviz, Gümüş, Vizon ve Antrasit Gri renklerinde kaplama yapmaktadır.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemleri; ulusal ve uluslararası tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini sağlarken sahip olduğu CE uygunluk beyanı ile uluslararası pazarda haklı yerini almıştır. Çeşitli ülkelere de ihraç edilen Winer PVC Kapı ve Pencere ürünleri, AB normlarına uygunluk anlamına gelen EN standartlarına sahiptir.

Winer PVC Kapı ve Pencere Sistemleri; TS 5358 EN 12608 "Sert Polivinilklorür (PVC-U) profiller - Pencere ve kapıların fabrikasyon olarak imalâtında kullanılan - Sınıflandırma, özellikler ve deney yöntemleri" standardına göre CE uygunluk beyanlarına ve TSE Belgesine sahip ve üretimden satışa kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 ve ISO 14001 Standartları'na göre denetlenmektedir.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.