Loading

Winer Tarafsız Bölge'ye Sponsor Oldu

 

Winer Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde başlattığı sosyal duyarlılık projelerine bir yenisini daha ekliyor. Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına program sponsoru olan Winer, 2 ay boyunca ekranlarda programın sunar-sundu kısımlarında, yayın esnasında alt bant ve reklam aralarında ürün reklamı ile destek veriyor olacak.

Her Pazartesi ve Çarşamba akşamı saat 20:00'de CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de, gündemin sıcak konuları ve en tartışmalı başlıklar Ahmet Hakan ev sahipliğinde yetkililerle tarafsız şekilde tartışılıyor. Gündeme tarafsız bir bölgeden bakmak için, her Pazartesi ve Çarşamba günü saat 20:00'de CNN Türk'te buluşalım.Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.