Loading

Enerji Verimliliği Yüksek Ürünler

Enerji maliyetlerinin çok büyük önem arz ettiği günümüz koşullarında üstün yalıtım sağlayan WINER PVC Kapı ve Sistemleri...

Winer Enerji Performanslı Ürünler Sunar

Tasarımın enerji verimliliği ile buluştuğu nokta

Enerji maliyetlerinin çok büyük önem arz ettiği günümüz koşullarında üstün yalıtım sağlayan WINER PVC Kapı ve Sistemleri; mükemmel akustik performansı, yüksek binalardaki statik güç kabiliyeti ve çevreye saygılı özel tasarım ürünleriyle daha yaşanılabilir alanlar sunmaktadır.

Mükemmel Yalıtım Özelliği

WINER, 70 mm genişlikte 5 odacıklı yeni tasarım yapısı ile birlikte ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Isı iletim katsayısı standartların içerisinde olup, enerji maliyetlerinizi %50 ye varan oranlarda düşürebilirsiniz. Farklı cam kalınlıkları kullanılarak daha yüksek performanslı ısı iletimi sağlamanız mümkündür.

Gürültü Kirliliğini Önleyen Tasarım

WINER PVC Kapı ve Pencereleri Sistemleri, akustik yalıtımın büyük önem taşıdığı günümüzde, özel fitil tasarımı ile evlerinizde ve işyerlerinizde gürültü kirliliğini minimum seviyeye düşürmektedir.

Rüzgâra Dirençli Pencere

WINER PVC Kapı ve Pencereleri Sistemleri, çok yüksek binalarda dahi rüzgâra mukavemet sağlayan sistem ürünleriyle kullanıldığında, konutlarınızda tozun, havanın ve gürültünün girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Çevreye Saygılı Özel Tasarım

%100 geri dönüşebilir hammaddelerle üretilen WINER PVC Kapı ve Pencereleri Sistemleri mükemmel yalıtım özellikleriyle beraber daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmaktadır.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.