Winer - PVC Kapı ve Pencere Sistemleri
PVC Kapı ve Pencere Sistemleri
PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Polimer Kapı ve
Pencere Sistemleri

Çevreye ve İnsana Saygılı...

Yalıtım sektöründe orta ve uzun vade de alınacak çok fazla yol
olduğunu ve ciddi fırsatların varlığından hareket eden üst yönetimimiz,
ilk olarak 2001 yılında Gaziantep'te 50.000m2 alanda kurulan tesisinde American
Siding markalı polimer cephe kaplaması ürünleri ile başlayan ERYAP A.Ş., çok kısa bir
zaman sonra İstanbul Silivri'de toplam 50.000m2 alanda kurulan ikinci tesisinde yatırımını tamamlayıp faaliyete geçirmiş ve 2005 yılından itibaren Bonuspan markalı XPS Isı Yalıtım levhası, 2007 yılının Kasım ayından itibaren Focus Membran markalı su yalıtım ürünlerinin üretimine başlamıştır.

Günümüze kadar kapasite artırımlarının yanı sıra 2010 yılında Bonusmax Isı Yalıtım Paketini, Winer markalı Polimer kapı ve pencere ürünlerini ve 2011 yılında da Focus Shingle markalı çatı yalıtım ürünlerini devreye alarak yalıtım sektöründe önemli bir pazar payına ulaşmıştır.

2010 Yılı itibarı ile WINER markalı polimer kapı ve pencere sistemleri üretimine başlayan ERYAP ülkemiz ekonomisine olan katkısını her geçen gün artırmaktadır.

Winer nedir?

WINER markalı tüm PVC kapı ve pencere ürünleri, ERYAP A.Ş. tarafından, kullanıcılara en yüksek faydayı sunmak hedefiyle Gaziantep Organize Sanayi bölgesinde ayrıntılara yüksek hassasiyet gösterilerek üretilmektedir. PVC kapı ve pencerede aranan tüm özellikleri bir arada sunmak WINER için temel çıkış noktasıdır. Devamı >

Profil Detayları

  • "L" Kasa Profili
  • ORTA KAYIT "T" Profili
  • PENCERE KANAT Profili
  • PERVAZLI KASA Profili
  • DAMLALIKLI PENCERE KANAT Profili

   Profil Detayları >